Ковані балкони й поруччя – елегантний шик і безпеку

Декоративні ковані огорожі надають фасаду будівлі і сходових прольотах неповторною вишуканості і легкості. Надійні і безпечні вироби з металу функціональні, довговічні і задають тон стилю всієї будівлі, будь то житловий будинок, офіс або готель.

Провідні стилісти інтер’єрів і дизайнери особливу увагу приділяють образу декоративного рішення огорожі: воно повинно відповідати стилістиці вхідної групи, садово-паркових елементів і інтер’єрних деталей приміщення.

Декоративний кований балкон – види огорожі.

 • прямий:
  • Лінійний – огорожа встановлюється тільки по передній частині балкона або лоджії, бічні частини виконані з іншого матеріалу.
  • П-подібний балкон відкритий з трьох сторін, решітка і перила кріпляться до стін та підлоги, а також надійно скріплюються між собою на стиках.
  • Г-подібний балкон відкритий з двох сторін.
 • Радісний або дугового. Встановлюється зазвичай на великих терасах або в якості огорожі другого поверху приватних особняків, ресторанів і готелів.
 • Дутий. Вишукане огорожу, за рахунок тривимірної опуклості конструкції, надає балкону додатковий обсяг знизу або по центру балюстради.
 • Призматичний. Огорожа розширюється у верхній частині, додаючи невеликому балкону відсутню простір до 30 см. По периметру.

Популярним варіантом оформлення ковкою фасаду є “французький” варіант: невелика огорожа вікон в підлогу або звичайного вікна, що не передбачає на розміщення на балконі людей. Зазвичай виконує декоративно – утилітарну функцію: прикрашає вікно і використовується в якості несучої конструкції для квіткових кашпо або сушіння білизни.

Балконні огородження з металу: головне – безпека

Незалежно від обсягу виробництва, ковані перила і балюстрада – вироби штучні, створюються під замовлення для індивідуального проекту.

Основні вимоги до кованих огорож балконів по будівельним нормативам:

 • висота не менше 1.1-1,2м .;
 • заборонено використовувати гострі декоративні елементи на поручні;
 • відстань між вертикальними перемичками не менше 12см.
 • конструкція повинна витримувати навантаження на перила.

До початку роботи майстер проводить технічне обстеження балкона, бере до уваги матеріал стін і перекриття, стан несучих елементів, до яких буде кріпитися ковані секція, розраховує місця основних кріплень конструкції. При необхідності проводяться підготовчі роботи щодо посилення конструкції балкона.

Вкрай важливі точні мірки майбутньої огорожі. Для невеликого балкона виготовляються суцільнозварні ковані балконні перила і вертикальна конструкція. Для великих балконів рекомендована посекційне установка.

На виробництві особлива увага приділяється якості металу і з’єднанню деталей конструкції. При установці фахівці зобов’язані забезпечити надійне кріплення огородження знизу і з боків, в окремих випадках допускається кріплення огородження у вигляді решітки в стельової частини балкона.

Слід врахувати, то кована балконна огорожа не перешкоджає проникненню на балкон дощу і снігу. У разі, якщо в будинку є маленькі поділи чи тварини, рекомендовано посилити безпеку конструкції за допомогою листа полікарбонату або поставити на балконні двері ручку з замком.

Фірма MSDoors забезпечить виготовлення і установку балконних огорож за вашими ескізами або за допомогою наших каталогів. Майстри нашої компанії створюють унікальні ковані вироби в будь-яких стилях: від кантрі і Провансу до модерну і готики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + eighteen =