Ковані ворота – вишуканість і безпеку.

Єдине стильове рішення простору не закінчується дверима будинку. Не менш важливим способом розширити особисту зону комфорту є продовження стилю в екстер’єрі заміського особняка або таунхауса – балкончиках, терасах, альтанках, майданчиках для барбекю, лавках, гойдалках, ліхтарях.

Природною частиною загального дизайну з оформленням кованими деталями є вхідні конструкції – ковані ворота і хвіртки. Використання елементів ковки дозволить зв’язати воєдино всі сегменти домоволодіння, надати цілісність і одноманітність будівлі і його оточення.

Ковані ворота і хвіртки

Кування – традиційний спосіб прикраси огорож, входів і в’їздів на територію респектабельних садиб, особняків, приватних будинків. У сучасній архітектурі ковані вхідні конструкції свідчать про статус власника житлового будинку, елітарності багатоповерхового житлового комплексу або офісного центру, високому рівні готелю, заміського комплексу відпочинку, ресторану або кафе.

Конструктивне рішення кованих воріт:

  • Орні: досить зручна традиційна конструкція, має високі антивандальними властивостями, довговічністю і простотою експлуатації. Основне навантаження припадає на петлі і несучу частину стулки, закріпленої на нерухомій основі з каменю, бетону, цегли, металу. Головна вимога при облаштуванні орної конструкції – наявність вільної зони для розорювання однієї стулки або двох стулок воріт.
  • Розсувні: не крадуть простір біля входу, надійні, взломостойки. При облаштуванні розсувний конструкції необхідно розрахувати можливість засувки дверного полотна по осі стіни уздовж огорожі – в умовах щільної міської забудови фасадна частина двору не завжди дозволяє установку воріт з відкотом полотна. Ковані елементи не повинні перешкоджати відкату стулки.
  • Складено: створені за принципом ширми і застосовуються поза промислових будівель вкрай рідко. Складні ворота – це оригінальний дизайнерський прийом і оптимальне рішення вузької вхідної зони без можливості широкого розорювання дверей або відкату воріт вздовж огорожі. Складність конструкції дещо ускладнює догляд за основними сполучними деталями.

Автоматизація воріт будь-якого типу істотно спростить експлуатацію і підвищить швидкість в’їзду-виїзду на територію з мінімальною участю водіїв або залученого персоналу.

Ковані елементи для воріт

Безумовно, цельнокование ворота і хвіртки зараз застосовуються вкрай рідко. Прозорі ковані ворота надають легкості огорожі, додають ділянці освітленості і проветриваемости. Однак такі ворота досить легко долаються зловмисниками, не перешкоджають проникненню на територію тварин і несуть в основному декоративно-умовну функцію. Прозорі безосновние конструкції доречні в садово-парковому дизайні, оформленні палацових комплексів або установ, що знаходяться під цілодобовою охороною.

Глухі ворота з ковкою більш надійні і частіше застосовуються в житловому секторі та в комерційних структурах. Зазвичай ковані деталі є стилістичним доповненням традиційної конструкції:

  • Дерев’яні ворота з кованими деталями виглядають більш надійними і масивними; доречні практично в будь-якому стилі – від кантрі і сільського до середньовічного і скандинавського. Такий вхід задає настрій відвідувачам і дозволяє налаштуватися на відповідний лад.
  • Металеві ворота з кованими елементами виглядають більш повітряними і візуально витягають конструкцію. При цьому ковані деталі поверх воріт одночасно несуть додаткову охоронну функцію, ускладнюючи проникнення сторонніх на територію.
  • Гратчасті металеві ворота з додатковим дверним полотном з полікарбонату дозволяють створити цікаве стильове рішення. Залежно від вибору матеріалу ворота будуть глухими, напівпрозорими або прозорими. Одночасно полікарбонат перешкоджає вкидання сторонніх предметів на територію або проникненню тварин.
  • Ворота з профнастилу з елементами ковки – глухі, ускладнюють перегляд території ззовні і при цьому за рахунок декоративного оформлення не виглядають надмірно формально. Такі ворота досить економічні і при цьому не створюють враження промзони.

Як замовити ковані ворота

Фірма MSDoors – компетентний партнер домовласників і забудовників, які планують облаштувати вхідну зону території воротами і хвіртками з елементами ковки.

Широкий вибір малюнків будь-якої стилістики, від романтики і кантрі до модерну і лофт дозволяє створити індивідуальний дизайн для кожного замовника.

Сучасні ковальські технології, що застосовуються нашими фахівцями, дають можливість пластичної трансформації металу в будь-яких формах і габаритах.

Оформити замовлення можна по телефону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − nine =