Переваги металевих вхідних дверей

Дерев’яні, сталеві, ковані, скляні, металопластикові – варіантів вхідних дверей безліч, и всі смороду застосовуються при зведенні будівель житлового та нежитлового призначення.

Основні вимоги домовласніків до вхідних дверей – Надійність і Безпека конструкції. Цім характеристикам повну мірою відповідають металеві вхідні двері, віготовлені з вісокоякісної Сталі и Встановлені в повній відповідності з технологічними Вимогами. Фірма MSDoors – провідний виробник Стальова дверей підвіщеної міцності в Харківській області.

Топ-п’ять переваг сталевих дверей

1. Надійність і безпека

Металеву двері не розбити і не виламати. Неякісні вироби з тонкого металу можуть бути прорізані, однак вхідні металеві двері в Харкові від виробника MSDoors виготовлені з листової сталі з мінімальною товщиною в 1,5 -2 мм з обов’язковими ребрами жорсткості по периметру і всім сегментам дверного полотна з профільованої труби 30х30 або 30х40 мм .

Зняті фахівцями точні мірки і високоточне промислове виробництва дверей і дверної коробки гарантують після професійної установки щільне прилягання без щілин і просвітів: таку двері не відігнути ломиком і не зняти з петель.

Додаткову надійність конструкції додають встановлені сучасні замки з потужними сталевими ригелями по периметру, девіатором або крабами, що входять безпосередньо в металеву дверну коробку.

Несанкціонований доступ в приміщення можливий виключно із застосуванням болгарки або плазмового різака, а для зловмисників ці методи здебільшого неприйнятні.

2. Довговічність і антивандальні

Метал не гниє, не змінює конфігурацію і не плавиться. Якісний фарбування дверного полотна і всіх сегментів конструкції спеціальними антикорозійними просоченнями усуває ризик корозії. Сталеві двері неможливо серйозно пошкодити механічними способами.

Якісна установка дверної коробки і навіс дверного полотна гарантують бездоганну функціональність дверей протягом десятків років.

3. Енергоефективність та звукоізоляція

Сучасні сталеві вхідні двері від виробника, що гарантує якісне виготовлення, за своїм конструктиву є сендвіч-панель з металевих листів, ребер жорсткості, декоративних МДФ накладок, прогумованого утеплювача по периметру для захисту від мінімальних щілин.

Усередині двері знаходиться надійний натуральний негорючий утеплювач – базальтова мінеральна вата, що забезпечує високий рівень теплоємності. Додатково збільшується рівень звукоізоляції приміщень від зовнішніх звуків.

4. Високий рівень протипожежної безпеки і антиалергенність

Сталь витримує досить високі температури, на відміну від дерева або скла. Підпалювати сталеві двері з метою проникнення в приміщення – безглуздо. При пожежі постраждають тільки зовнішні накладки з МДВ. Всі компоненти двері гіпоалергенні і забезпечують антибактеріальний захист.

5. Економічність

Металеві двері встановлюється на Довгі роки. Вона НЕ розсохнеться и не потріскається, як дерев’яна, які не розплавіться, як металопластикові, и не требует регулярної заміні комплектуючих, як скляна. При цьом ВАРТІСТЬ дверей Робить ее доступною для переважної більшості українських спожівачів.

Наша компанія Забезпечує попередні виміри и виготовлення металевих дверей. Харків и Харківська область – основний регіон Нашої ДІЯЛЬНОСТІ, тут Ми можемо Забезпечити НЕ только доставку конструкції, но и установку дверей силами ПРОФЕСІЙНИХ Монтажників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + 9 =