Сходи

Як вибрати сходи для свого будинку

Напевно в кожному будинку, в якому є хоча б два поверхи, обов’язково повинна бути і сходи. Здавалося б, що складного в тому, щоб вибрати сходи, яка підходила б до інтер’єру, а також виконувала всі необхідні функції. Однак така затія зовсім не з легких, адже при виборі такої конструкції дуже важливо враховувати багато характеристик, які безпосередньо впливають на якість, і на те, скільки вона зможе вам прослужити. Фірма MSDoors займається виробництвом подібних конструкцій вже багато років, тому наші фахівці змогли виділити кілька характеристик товару, які допоможуть вам визначити, наскільки якісну конструкцію ви збираєтеся купити.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Гарантія якості 5 років

Монтаж круглий рік

3d - проектування безкоштовно

Виїзд на заміри безкоштовно

Точно дотримуємося терміни

Виготовимо сходи будь-якої складності

« 1 of 4 »

Візуалізація проектів

Які види сходів існують

На сьогоднішній день представлено багато видів сходів, кожна з яких має свої переваги і недоліки, а також має ряд відмінностей. Для того, щоб розібратися в тому, яка сходи підійде саме вам, слід уважно вивчити характеристики кожної. Ми можемо запропонувати своїм покупцям такі види:

  • Стандартна одинарна сходи, яка не має вигинів, і ступені знаходяться в одному ряду;
  • Сходи в кілька рівнів, яка має один або кілька вигинів. Такі сходи підійде для будинку з високими стелями, де є можливість розмістити кілька рядів ступенів;
  • Гвинтові металеві сходи, яка є найбільш привабливою і популярною.

Який би варіант ви не вибрали, ви повинні враховувати кілька правил для установки необхідної конструкції. Вибір сходів варто проводити виходячи з розмірів площі приміщення, щоб майстер зміг розмістити на полотні необхідну кількість ступенів. Також слід вибирати сходи, яка б гармоніювала з рештою інтер’єром в приміщенні. Для класичного стилю більше підійдуть дерев’яні сходи або металеві з елементами ковки.

Замовити сходи для будинку ви зможете в нашому інтернет-магазині, де існує великий асортимент товарів і конструкцій з металу. Ми вибираємо саме цей матеріал, так як він володіє неймовірною міцністю в порівнянні з іншими варіантами. Завдяки цьому ви можете не турбуватися за власну безпеку та безпеку ваших близьких.

Технологія виробництва

Виготовлення металевих сходів Харків відбувається за допомогою технології, яка досить складна і трудомістка. Кожна конструкція, яка виготовляється нашими майстрами, виконується за унікальною технологією і в кілька складних етапів. Саме тому ми можемо вам гарантувати якість продукції, яка прослужить вам багато років. Вартість конструкції залежить від багатьох факторів, наприклад, від складності роботи або від того, яка кількість матеріалів було використано для виробництва. Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися за номером телефону, який вказаний на нашому сайті або, звернувшись до служби підтримки. Ми завжди йдемо на контакт з клієнтом, тому готові відповісти на всі ваші запитання.

Также мы изготавливаем другие изделия:

Контакти

Напишіть нам і ми Вам зателефонуємо!
Мы вам перезвоним
×
Отправить отзыв
×